Обираємо воду для кави

Обираємо воду для кави

Справжні поціновувачі хорошої кави знають, що потрібно ретельно відбирати не тільки зерна, але і воду, на якій буде готуватися цей напій. Неправильно обрана вода зможе зіпсувати каву навіть із зерен дуже дорогих і рідкісних сортів.

По-перше, треба знати, що каву краще всього готувати на воді з невисоким рівнем «жорсткості». Жорстка вода може істотно погіршити смак і аромат кави, тому вибирайте воду зі зниженою мінералізацією.

По-друге, не використовуйте воду з-під крана. Залишковий хлор, мікрочастинки іржі та органічних речовин не тільки шкідливі для вашого здоров’я, але і легко надають вишуканому напою огидний смак. Більш того, зайві речовини перешкоджають воді повністю вбирати в себе всі екстрактивні речовини із зерен, що не дозволить передати повний букет аромату і смаку кави.

По-третє, бажано використовувати для приготування кави свіжу холодну воду. Більшість кавоманів помічають, що смак кави змінюється в гіршу сторону, якщо його готувати з теплої, хоч і "відстояної" води.

По-четверте, не використовуйте дешеві фільтри  для очищення води. Як би не хвалили фільтри за їх дешевизну і надійність, вони чисто фізично не здатні очистити воду від шкідливих домішок. Такі фільтри можна використовувати лише для додаткового очищення води, але в якості основного фільтра вони однозначно не підходять.

Найкращим виходом із ситуації буде використання хорошої бутильованої питної води. Саме з цєї води готують каву в кращих кавових закладах. Переваги бутильованої води полягають у тому, що Ви отримуєте чисту і свіжу воду, з потрібним вам рівнем мінералізації (жорсткості), що дозволить вам приготувати каву, не зіпсувавши її смаку та аромату.

ТМ "Water House" є офіційним дистриб’ютором спеціально розробленої води для кави "Гірська Кришталева".

"Гірська Кришталева" - це від природи збалансована вода з оптимальним вмістом солей і мінералів. Видобута з найчистішої свердловини, відповідає усім світовим вимогам і стандартам виробництва питної води. Ми гарантуємо чудову якість та смак приготованих на цій воді напоїв, а також бездоганну роботу ваших кавових машин.

Слідуючи таким нехитрим правилам, Ви зможете приготувати чудову каву, яка повністю вбере в себе аромат і смак зерен навіть найдорожчих сортів.

Поділитись в соцмережі:

Інші новини

Підвищення ціни на вартість води

З 1 травня 2021 року ми підняли ціни на доставку води ПО РЕГІОНАХ

Детальніше
Акційна пропозиція для поціновувачів води від ТМ ”СРІБНА”

При замовленні 2 бутлів води "СРІБНА" ви сплачуєте тільки за одну.

Детальніше
Збільшуємо можливості - молоко для приготування кави

Вводимо в продаж молоко, країна виробник - Республіка Білорусь, ВАТ "Савушкин Продукт".

Детальніше
Срібна, Вода Карпатська

Вода із самих Карпат!!!

Детальніше
Нові досягнення!!!

ТОВ "Водограй" отримало сертифікат на систему менеджменту безпечності харчових продуктів - ISO!!!

Детальніше
Відкриття магазину «Water House»

Увага! Увага! Увага! 3 вересня відбудеться відкриття першого магазину «Water House» у місті Рівне!

Детальніше