Можна чи не можна пити воду під час їжі?

Можна чи не можна пити воду під час їжі?

Якщо ми відчуваємо спрагу, але вже сіли за стіл - чи варто прислухатися до свого організму і випити води?

Пити воду чи не пити?

Чутками світ повниться. Іноді в мережі Інтернет зустрічається інформація про те, що пити воду під час прийому їжі шкодить і погано впливає на травлення. Давайте розберемося в цьому питанні. Як відомо, офіційно прийнята ознака спраги - відчуття сухості в роті. І як з'ясували вчені це остання зовнішня стадія зневоднення. Однак, наше тіло виділяє слину під час прийому їжі, навіть при зневодненні. При постійному браку води в організмі, сухості в роті вже не спостерігається. Але, зневоднення є причиною більшості хвороб.

To-drink-or-not-to-drink-water-with-meals

Ознаки хронічного зневоднення:

  1. Темний колір сечі.
  2. У вагітних жінок це нудота вранці.
  3. Активізація гістаміну, що приводить до астми, алергій та болю.
  4. Хронічні або повторювані болі, які не є наслідком інфекції або пошкодження є сигналами зневоднення тієї частини тіла, де вони спостерігаються: диспепсія, коліт і, як наслідок, запор, синдром переміжної кульгавості, головні болі і похмілля, ревматоїдний артрит, болі в серці, болі в нижній частині спини.
  5. Запаморочення, непритомність.
  6. Стрес, депресія.
  7. Розвиваються хвороби: діабет, гіпертонія, булімія і ін.
  8. Організм втрачає воду в процесі старіння.

Коли необхідно пити воду

Завжди коли Ви хочете пити. І це повинна бути проста вода, а не напої або чай. Брак води призводить до гальмування, а з роками до руйнування функцій організму. Вода необхідна всім клітинам, судинам і органам Вашого тіла. Вода головне джерело енергії, «атомна станція» тіла. Генерує електричну і магнітну енергію в кожній клітинці тіла, даючи силу жити.

voda v butlyah

Коли ми приймаємо їжу і мозок усвідомлює сильну нестачу води в тілі, він змушує нас випити воду. Але пізно. Шкоди організму вже завдано. Відчуваючи диспепсичні болю - лікуємося антацидами - блокуючими гістамін речовинами, а не водою. Все сучасне лікування спрямоване на боротьбу з симптомами. Так ми можемо лікуватися до кінця життя.

Найнеобхідніший мінімум - це 2 літри води на добу. Приходити до норми необхідно поступово - спостерігаючи, чи виводиться вода нирками у вигляді сечі.

Краще пити воду за 30 хв. до прийому їжі. Тоді організм вбере її і встигне всмоктатися в шлунок. Це позбавить від більшості нездужань з шлунково-кишковим трактом. Для завершення процесу травлення і позбавлення від помилкового почуття голоду - необхідно пити воду через 2.5 години після їжі.

Єдиний і неповторний дієтолог і експерт - це Ви самі. Спробуйте заради експерименту пити більше води і оціните своє самопочуття. Хорошу і природну воду Ви можете замовити в компанії «WaterHouse», вона легко і швидко доставить воду по Рівному та Рівненській області до вас додому або в офіс. Здоров'я і щастя Вам!

Поділитись в соцмережі:

Інші новини

Підвищення ціни на вартість води

З 1 травня 2021 року ми підняли ціни на доставку води ПО РЕГІОНАХ

Детальніше
Акційна пропозиція для поціновувачів води від ТМ ”СРІБНА”

При замовленні 2 бутлів води "СРІБНА" ви сплачуєте тільки за одну.

Детальніше
Збільшуємо можливості - молоко для приготування кави

Вводимо в продаж молоко, країна виробник - Республіка Білорусь, ВАТ "Савушкин Продукт".

Детальніше
Срібна, Вода Карпатська

Вода із самих Карпат!!!

Детальніше
Нові досягнення!!!

ТОВ "Водограй" отримало сертифікат на систему менеджменту безпечності харчових продуктів - ISO!!!

Детальніше
Відкриття магазину «Water House»

Увага! Увага! Увага! 3 вересня відбудеться відкриття першого магазину «Water House» у місті Рівне!

Детальніше