Що краще вибрати - чайник або кулер?

Що краще вибрати - чайник або кулер?

Не так давно, на початку XXI століття ми стояли перед вибором, який купити чайник: класичний або електричний. Часи змінюються, з'являються різні технічні новинки, а ми залишаємося все ті ж. Деякі з цих пристроїв допомагають нам менше часу витрачати на побут. Зараз в наше життя входить така річ як кулер для води.

Давайте розглянемо всі плюси кулера для води в порівнянні з чайником

Споживання енергії. В середньому чайник тягне від одного до півтора кіловата енергії. Давайте ще згадаємо, що частина води, яка залишається, ми не використовуємо, а майже завжди виливаємо. Кулер тягне від половини до одного кіловата, в різних моделях по-різному.

Кулер більшу частину часу не працює. Він включається тільки тоді, коли температура води падає нижче 90-95 градусів. Аналогічний алгоритм споживання електрики і при охолодженні.

Артезіанська вода і вода з під крана

Вода має структуру. Якщо її заморозити, то можна буде це побачити під мікроскопом. Вона буде схожа на красиві сніжинки (якщо це чиста природна вода) або зруйнована (вода з під крана). Всі ми пам'ятаємо досліди Масару Емото, який один з перших вивчав це явище.

Зазвичай при кип'ятінні структура води руйнується, якщо вона до цього не була належним чином структурована в гармонійні кластери. Крім того всі корисні мікро і макроелементи знищуються і утворюють накип. В кулері накип відсутній, так як він не кип'ятить воду, а нагріває її до певної температури. Таким чином, вода залишається живиою.

Економія Вашого часу. Якщо Ви поспішаєте, то тепла вода з кулера в будь-який час дня і ночі допоможе Вам внутрішньо розслабитися і насолодитися миттю тут і зараз.

Зручність у використанні і безпека для Ваших дітей. Кулер дуже простий і зручний у використанні. Який би не був механізм подачі води ви ніколи не обшпарити. Також Ви можете завжди бути спокійні за своїх дітей. В кулері є механізм блокуючий гарячу воду, щоб діти не змогли зашкодити собі.

Багато корисних функцій. Ви можете налаштувати температуру, до якої вода буде нагріватися, а також тривалість роботи агрегату. У деяких моделях ми можемо скористатися шафками, холодильником або озонатором. Це зручно як в офісних умовах, так і в домашніх.

kuler s holodilnikom

Велика розмаїтість кулерів для води. Існує великий вибір агрегатів з найрізноманітнішими дизайнами і різними функціями. Шкала цін починається від цілком доступних. Якщо це буде кулер для дитячого або навчального закладу, то можна вибрати модель без функцій нагрівання та охолодження. Також є агрегати, які створюють воду, крім гарячої - кімнатної температури. Це буде дуже комфортно в зимовий час.

Такі кулери коштують так само або дорожче ніж класний якісний електрочайник. Також, Ви можете вибрати агрегат з охолодженням або іншими необхідними для Вас функціями і вподобаному Вам дизайном. Вибір дуже великий.

Бутильована вода і кулери

kuler dlya vody

Зараз багато хто починає використовувати не водопровідну або фільтровану воду - дві сторони однієї монети, а чисту природну артезіанську воду, добуту в екологічно чистих регіонах. Компанія «WaterHouse» пропонує хорошу природну воду. Щоб переконатися в цьому - Ви можете самі замовити її.

У нас є великий вибір кулерів на будь-який смак. Невеликі кулери, які ставляться на стіл або побільше, які ставляться на підлогу. З різними системами охолодження - компресорної і електронної. З різними додатковим функціоналом і дизайном на найвибагливіший смак.

Насолоджуйтесь живою корисною водою і діліться з людьми всім хорошим з Вашого серця.

Поділитись в соцмережі:

Інші новини

Підвищення ціни на вартість води

З 1 травня 2021 року ми підняли ціни на доставку води ПО РЕГІОНАХ

Детальніше
Акційна пропозиція для поціновувачів води від ТМ ”СРІБНА”

При замовленні 2 бутлів води "СРІБНА" ви сплачуєте тільки за одну.

Детальніше
Збільшуємо можливості - молоко для приготування кави

Вводимо в продаж молоко, країна виробник - Республіка Білорусь, ВАТ "Савушкин Продукт".

Детальніше
Срібна, Вода Карпатська

Вода із самих Карпат!!!

Детальніше
Нові досягнення!!!

ТОВ "Водограй" отримало сертифікат на систему менеджменту безпечності харчових продуктів - ISO!!!

Детальніше
Відкриття магазину «Water House»

Увага! Увага! Увага! 3 вересня відбудеться відкриття першого магазину «Water House» у місті Рівне!

Детальніше