Чистка кулера - запорука довговічності пристрою

Чистка кулера - запорука довговічності пристрою

За допомогою кулера найзручніше вживати бутильовану воду. Але для того, щоб прилад служив, багато років і вода постійно була свіжою і смачною потрібно періодично чистити кулер для води.

Що являє собою кулер і його чистка?

За допомогою кулера найзручніше вживати бутильовану воду. Але для того, щоб прилад служив, багато років і вода постійно була свіжою і смачною потрібно періодично чистити кулер для води. Це можна робити раз на три-шість місяців.

Ще одним ефективним способом збереження довговічності приладу є санітарна обробка кулера. Даний метод зберігає високу якість води, її смак і запах, а також природні якості і мікроелементи.

Чому так важливо періодично очищати кулер для води?

Головними причинами регулярного проведення чистки кулера є збереження працездатності апарату і, звичайно ж, корисних властивостей води. В процесі щоденного використання, кулер може бути заражений шкідливими мікроорганізмами. Першопричиною такого зараження є сам споживач. Досить поставити резервуар з рідиною із забрудненими руками і в кулер потраплять бактерії. Різні бактерії також потрапляють всередину разом з паперовими етикетками, наклеєними на пробку битля.

При попаданні чужорідних речовин в бутель:

  • Погіршуються смакові якості води;
  • Колонії мікроорганізмів оперативно розростаються, утворюючи на стінках бутля і його шлангу неприємний слизовий наліт зеленого кольору;
  • На кулері можуть відкладатися мінеральні солі.

Що стосується останнього пункту, слід окремо відзначити шкоду, яку приносить це фізичний вплив на прилад. Все джерельні води складаються з потрібних для людського здоров'я мікроелементів (магнію, калію, заліза, кальцію і т.д.). Коли агрегат працює в режимі "чайника", розігріваючи воду, на нагрітій поверхні частково відкладаються ці мінерали. Через певний період, на ТЕНах і внутрішній поверхні резервуара, де розігрівається вода, накопичується шар важко розчинних солей (від 0,2 до 0,5 мм). Це всім відомий "накип", який погано позначається на смаку води і значно скорочує життя кулера. Як показує практика, це трапляється через три-шість місяців щоденної експлуатації обладнання.

Як регулярно слід чистити кулер для води?

Вже багато років в європейських країнах чистку кулера проводять 1 раз в півроку. Це здійснюється за умови, що пристрій досить інтенсивно використовується. Якщо ж кулер знаходиться в якомусь виробничому приміщенні або в гарячому цеху, то чистити кулер потрібно 1 раз в квартал.

 

 

Чистка кулера для води - важливі переваги від ТД «Water House»

Порядок співпраці з ТД «Water House» передбачає:

  1. При надходженні заявки, кулер відправляється на діагностику. Проводиться огляд і виявлення ступеня і характеру забруднень.
  2. Здійснюється тестування апарату і всіх його параметрів (надійності електричних ланцюгів, герметичності з'єднань і ін.).
  3. В результаті перевірки визначається перелік необхідних заходів, які персонально узгоджуються з клієнтом.

Також ми радимо робити профілактичну обробку кулера. Це зберігає смакові якості питної води і сприяє уникненню дорогого ремонту кулера.

Основні переваги чистки кулерів від ТД «Water House» - це оперативність, якість і демократичність цін. З прайсом можна ознайомитися на нашому сайті: https://water-house.net/ru/service

Нашою метою є турбота про ваше здоров'я і всієї сім'ї. Для нас дуже важливо, щоб ви пили фізіологічно чисту, свіжу і корисну воду.

Поділитись в соцмережі:

Інші новини

Срібна, Вода Карпатська

Вода із самих Карпат!!!

Детальніше
Нові досягнення!!!

ТОВ "Водограй" отримало сертифікат на систему менеджменту безпечності харчових продуктів - ISO!!!

Детальніше
Відкриття магазину «Water House»

Увага! Увага! Увага! 3 вересня відбудеться відкриття першого магазину «Water House» у місті Рівне!

Детальніше
Всім нареченим присвячується!!!

Одруження у житті кожного це особлива подія, яку хочеться розділити з найріднішими та провести так, щоб потім можна було б згадувати з посмішкою та легкою ностальгією. Тому....

Детальніше
Прості правила споживання води

Без чого ми не можемо прожити ні дня? - Вода. Тому кілька корисних порад, щодо споживання води.

Детальніше
Плюси доставки питної води

Плюси доставки питної води, яку можна замовити тут, на нашому сайті або за телефоном у менеджера компанії. Замовлення води в офіс і замовлення води додому стало звичною справою і тому такі послуги, як доставка питної води в офіс і доставка води додому, мають найбільший попит в наш час.

Детальніше