Чистка кулера - запорука довговічності пристрою

Чистка кулера - запорука довговічності пристрою

За допомогою кулера найзручніше вживати бутильовану воду. Але для того, щоб прилад служив, багато років і вода постійно була свіжою і смачною потрібно періодично чистити кулер для води.

Що являє собою кулер і його чистка?

За допомогою кулера найзручніше вживати бутильовану воду. Але для того, щоб прилад служив, багато років і вода постійно була свіжою і смачною потрібно періодично чистити кулер для води. Це можна робити раз на три-шість місяців.

Ще одним ефективним способом збереження довговічності приладу є санітарна обробка кулера. Даний метод зберігає високу якість води, її смак і запах, а також природні якості і мікроелементи.

Чому так важливо періодично очищати кулер для води?

Головними причинами регулярного проведення чистки кулера є збереження працездатності апарату і, звичайно ж, корисних властивостей води. В процесі щоденного використання, кулер може бути заражений шкідливими мікроорганізмами. Першопричиною такого зараження є сам споживач. Досить поставити резервуар з рідиною із забрудненими руками і в кулер потраплять бактерії. Різні бактерії також потрапляють всередину разом з паперовими етикетками, наклеєними на пробку битля.

При попаданні чужорідних речовин в бутель:

  • Погіршуються смакові якості води;
  • Колонії мікроорганізмів оперативно розростаються, утворюючи на стінках бутля і його шлангу неприємний слизовий наліт зеленого кольору;
  • На кулері можуть відкладатися мінеральні солі.

Що стосується останнього пункту, слід окремо відзначити шкоду, яку приносить це фізичний вплив на прилад. Все джерельні води складаються з потрібних для людського здоров'я мікроелементів (магнію, калію, заліза, кальцію і т.д.). Коли агрегат працює в режимі "чайника", розігріваючи воду, на нагрітій поверхні частково відкладаються ці мінерали. Через певний період, на ТЕНах і внутрішній поверхні резервуара, де розігрівається вода, накопичується шар важко розчинних солей (від 0,2 до 0,5 мм). Це всім відомий "накип", який погано позначається на смаку води і значно скорочує життя кулера. Як показує практика, це трапляється через три-шість місяців щоденної експлуатації обладнання.

Як регулярно слід чистити кулер для води?

Вже багато років в європейських країнах чистку кулера проводять 1 раз в півроку. Це здійснюється за умови, що пристрій досить інтенсивно використовується. Якщо ж кулер знаходиться в якомусь виробничому приміщенні або в гарячому цеху, то чистити кулер потрібно 1 раз в квартал.

 

 

Чистка кулера для води - важливі переваги від ТД «Water House»

Порядок співпраці з ТД «Water House» передбачає:

  1. При надходженні заявки, кулер відправляється на діагностику. Проводиться огляд і виявлення ступеня і характеру забруднень.
  2. Здійснюється тестування апарату і всіх його параметрів (надійності електричних ланцюгів, герметичності з'єднань і ін.).
  3. В результаті перевірки визначається перелік необхідних заходів, які персонально узгоджуються з клієнтом.

Також ми радимо робити профілактичну обробку кулера. Це зберігає смакові якості питної води і сприяє уникненню дорогого ремонту кулера.

Основні переваги чистки кулерів від ТД «Water House» - це оперативність, якість і демократичність цін. З прайсом можна ознайомитися на нашому сайті: https://water-house.net/ru/service

Нашою метою є турбота про ваше здоров'я і всієї сім'ї. Для нас дуже важливо, щоб ви пили фізіологічно чисту, свіжу і корисну воду.

Поділитись в соцмережі:

Інші новини

Підвищення ціни на вартість води

З 1 травня 2021 року ми підняли ціни на доставку води ПО РЕГІОНАХ

Детальніше
Акційна пропозиція для поціновувачів води від ТМ ”СРІБНА”

При замовленні 2 бутлів води "СРІБНА" ви сплачуєте тільки за одну.

Детальніше
Збільшуємо можливості - молоко для приготування кави

Вводимо в продаж молоко, країна виробник - Республіка Білорусь, ВАТ "Савушкин Продукт".

Детальніше
Срібна, Вода Карпатська

Вода із самих Карпат!!!

Детальніше
Нові досягнення!!!

ТОВ "Водограй" отримало сертифікат на систему менеджменту безпечності харчових продуктів - ISO!!!

Детальніше
Відкриття магазину «Water House»

Увага! Увага! Увага! 3 вересня відбудеться відкриття першого магазину «Water House» у місті Рівне!

Детальніше