Вплив води на якість наших улюблених напоїв

Вплив води на якість наших улюблених напоїв

Кожен день ми постійно застосовуємо воду приготуванні їжі і напоїв. Від якості і смаку води залежить наше здоров'я. Які фактори нам слід враховувати для правильного вибору води?  

Приготування напоїв

Візьмемо, наприклад, приготування такого відомого і часто вживаного нами напою як чай. Культура чаювання прийшла до нас з Китаю. Слово чай походить від китайського «ча». З Стародавнього Китаю до нас прийшло знання про те, як заварювати смачний чай. Для цього необхідні такі три складових:

  1. Мистецтво майстра
  2. Хороша вода
  3. Якісний чай

Справжній Майстер міг передати своє світовідчуття, людям що сиділи довкола через правильно проведену чайну церемонію. Майстер входив в гармонію зі світом і самим собою і передавав цей стан оточуючим. Є дуже відомий фільм, який називається "Смерть майстра чайної церемонії". Він отримав безліч премій і нагород. У ньому розповідається про останні роки життя майстра Рикю Сена і про традиції майстрів чайної церемонії.

Бутильована вода

Давайте розглянемо роль води в приготуванні. Важливим вважається не тільки санітарні норми, а й чистота, свіжість і мінеральний склад води для приготування. Бутильована вода має різні відтінки смаку. Вона може мати яскраво виражений смак або навпаки мати майже повну його відсутність.

Артезіанська вода дуже сильно відрізняється як від водопровідної води,  пропущеної через різноманітні фільтри, так і від дистильованої води.

Хімічний склад водопровідної води може бути дуже шкідливий для організму. Не кажучи вже про її зруйновану структуру, про що ми будемо говорити нижче. Різноманітні фільтри навпаки витягають з води всі корисні для нашого організму речовини. Хоча дистильована вода вільна від домішок, вона легко може нашкодити організму вимиваючи з нього мінеральні солі та мікроелементи. Використання чистої артезіанської води в приготуванні будь-яких напоїв не залишить вас байдужими. Вона повністю розкриє всю різноманітність і багатство смаку, і дуже сильно порадує вас.

Таємниця води

У наш час різні дослідники, натхненні Масару Емото, відкрили що вода буває так би мовити жива і мертва. Одна з чотирьох стихій нашого світу виявляється є живою істотою. Вона легко вбирає інформацію, яка її оточує, зберігає її і передає. Це видно на замерзлих кристалах води через мікроскоп. Жива вода має дуже гармонійну структуру. А у мертвої води структура повністю зруйнована і хаотична. Це все дуже сильно впливає на Наше з вами здоров'я. Тому при приготуванні напоїв і страв наша вода повинна бути найвищої якості і ми самі повинні перебувати в гармонії і любові.

Вода в бутлях

Хороша природна вода має багато корисних речовин і елементів. Крім того використання м'якої і якісної бутильованої води позитивно позначається на довговічності експлуатації електроприладів через відсутність накипу завдяки малому вмісту солей. При виборі води в бутлях зверніть будь ласка увагу на постачальника, всі необхідні сертифікати, мінеральний склад води, глибину свердловини і чистоту місцевості, де добувається вода. Ідеальний баланс мінералів в артезіанській воді забезпечений природою, а не штучно.

Торговий дім "Water House" - це ваш прекрасний помічник для смачного і здорового способу життя.

Поділитись в соцмережі:

Інші новини

Підвищення ціни на вартість води

З 1 травня 2021 року ми підняли ціни на доставку води ПО РЕГІОНАХ

Детальніше
Акційна пропозиція для поціновувачів води від ТМ ”СРІБНА”

При замовленні 2 бутлів води "СРІБНА" ви сплачуєте тільки за одну.

Детальніше
Збільшуємо можливості - молоко для приготування кави

Вводимо в продаж молоко, країна виробник - Республіка Білорусь, ВАТ "Савушкин Продукт".

Детальніше
Срібна, Вода Карпатська

Вода із самих Карпат!!!

Детальніше
Нові досягнення!!!

ТОВ "Водограй" отримало сертифікат на систему менеджменту безпечності харчових продуктів - ISO!!!

Детальніше
Відкриття магазину «Water House»

Увага! Увага! Увага! 3 вересня відбудеться відкриття першого магазину «Water House» у місті Рівне!

Детальніше