Вода - найкращий засіб при боротьбі з депресією

Вода - найкращий засіб при боротьбі з депресією

Вченими було доведено, що при недостачі простої води в організмі людини починається депресивний стан. Цей стан здатний викликати в людини синдром хронічної втоми.

За даними Всесвітньої Організації Охорони здоров'я депресією страждає приблизно 150 мільйонів людей в нашому світі. Фахівці вважають, що до 2020 року депресія обжене такі захворювання як серцево-судинні та інфекційні.

Вона перетвориться в епідемію. Через депресію люди втрачають роботу, замикаються в собі. Вони перестають радіти життю і починають багато хворіти. У багатьох країнах людям, які страждають на депресію дають лікарняний, направляють до лікаря для надання психологічної допомоги.

А чи знаєте ви люди яких професій більш схильні до депресій? На першому місці - професії по догляду за людьми похилого віку та хворими, на другому місці професії няні, на третьому місці - працівники громадського харчування.

При виникненні депресивного стану багато людей відразу починають купувати різні препарати в аптеках, щоб тільки заглушити цей стан. На жаль деякі препарати негативно впливають на організм людини. Вони позбавляють людину його почуттів, співчуття до оточуючих.

Страх, невпевненість в собі, хвилювання - ось основні ознаки наступаючої депресії. Вченими було доведено, що при недостачі простої води в організмі людини починається депресивний стан. Цей стан здатний викликати в людини синдром хронічної втоми.

Що відбувається в організмі при стресі? Коли людина потрапляє в кризову ситуацію, то його організм починає виробляти спеціальні гормони. До цих гормонів відноситься: ендорфіни, вазопресин, ренін-ангіотензин, пролактин. Основне завдання гормонів ендорфінів - підготувати організм людини до труднощів.

Основне завдання гормону кортизону - забезпечити організм людини енергією. Основне завдання гормону пролактину - забезпечити виділення молока у годуючих жінок. Основне завдання гормону вазопресину - звуження кровоносних судин. Саме гормон вазопресин розподіляє воду в організмі людини при зневодненні. У людини з'являється зневоднення організму.

Як же боротися з депресією? Можна сміливо сказати, що якщо у вас депресія - пийте багато простої води і вам стане набагато легше. Виявляється, прийом простої води сприяє заспокоєнню людини. Але пам'ятайте, що вживання газованих напоїв, чаю, кави, алкоголю не означає прийом води. Всі вони виводять воду з вашого організму. Пийте якісну питну воду від ТМ Червона Калина та бережіть своє здоров'я!

Поділитись в соцмережі:

Інші новини

Підвищення ціни на вартість води

З 1 травня 2021 року ми підняли ціни на доставку води ПО РЕГІОНАХ

Детальніше
Акційна пропозиція для поціновувачів води від ТМ ”СРІБНА”

При замовленні 2 бутлів води "СРІБНА" ви сплачуєте тільки за одну.

Детальніше
Збільшуємо можливості - молоко для приготування кави

Вводимо в продаж молоко, країна виробник - Республіка Білорусь, ВАТ "Савушкин Продукт".

Детальніше
Срібна, Вода Карпатська

Вода із самих Карпат!!!

Детальніше
Нові досягнення!!!

ТОВ "Водограй" отримало сертифікат на систему менеджменту безпечності харчових продуктів - ISO!!!

Детальніше
Відкриття магазину «Water House»

Увага! Увага! Увага! 3 вересня відбудеться відкриття першого магазину «Water House» у місті Рівне!

Детальніше